ارسال پیامک صوتی انبوه تبلیغاتی :

ارسال پیامک صوتی انبوه تبلیغاتی از روش های جدید تبلیغات و اطلاع رسانی مفید به شمار می آید.

 

ارسال پیامک صوتی انبوه تبلیغاتی

 

بطور کلی تبلیغات صوتی از جمله معدود تبلیغاتی هستند که به زبان ساده تر به دل شنونده می نشینند و تا حد زیادی تاثیر منفی برروی او ندارند.البته باید درهمه حالات تعادل را رعایت کرد و بایستی این نکته مهم را در نظر گرفت با وجود این که تبلیغات صوتی یک تبلیغات هدفمند محسوب می شود اما زیاده روی در آن و عدم آشنایی با نکات ریز پیامک صوتی اثر منفی بر روی شنونده گذاشته و او را از شما زده می کند.

 

نوین سامانه برترایران به عنوان یکی از بزرگترین اپراتور های پیامک صوتی، ارسال پیامک صوتی انبوه تبلیغاتی را که از سری شیوه های مدرن تبلیغات می داند ، به مشاغل زیر برای تبلیغات خود پیشنهاد می نماید.

 

کلیه ی آموزشگاه ها ، مدارس ، دانشگاه ها و موسسات دولتی و غیر دولتی که هدف آن ها آموزش است می توانند از طریق سامانه پیامک صوتی به اطلاع رسانی برای کاربران و یا تبلیغات برای جذب کاربر جدید اقدام نمایند.

بانک ها و موسسات اعتباری برای برندینگ خود می توانند از تبلیغات صوتی و ارسال پیامک صوتی انبوه تبلیغاتی استفاده کنند.

رستوران ها و تهیه غذا ها میتوانند برای اعلام تخفیفات ، قیمت غذا ها ،جذب مشتری جدید و … از پیامک صوتی استفاده کنند.

هایپر مارکت ها ، فروشگاه های زنجیره ای یزرگ و متوسط ، مجتمع های تجاری مدرن و بزرگ و کلیه ی پاساژ ها می توانند از ارسال پیامک صوتی انبوه تبلیغاتی برای برند سازی و جذب مشتری جدید استفاده کنند.

شرکت ها و موسسات دولتی وخصوصی می توانند برای اطلاع رسانی جلسات خود و همچنین نیز برای مشتریان خود از سامانه پیامک صوتی استفاده کنند.

و …

 

در پایان از شما می خواهیم ، در صورتی که هرگونه سوال ، انتقاد و یا پیشنهادی داشته باشید با واحد فروش نوین سامانه برترایران تماس بگیرید و سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.