مزیت های و امکانات سامانه پیامک صوتی  نوین سامانه برترایران

از جمله خدمات و امکانات سامانه پیامک صوتی میتونیم به مطالب زیر توجهتون رو جلب کنیم:

نمایندگی سامانه:

امکاناتی که مارا ازسایر سامانه ها و شرکتهای دیگر متمایز می کند وبه شما ثابت میکند که؛ شهرت اتفاقی نیست:

 پایین آمدن و کاهش تعرفه کاربران و نمایندگان محترم پس از افزایش ترافیک و ارسال

پشتیبانی فنی از طریق تماس تلفنی و سیستم ارسال تیکت بصورت 24 ساعته

 ارایه خدمات پیامک صوتی  از تمامی اپراتورهای پیامک صوتی کشور

عدم دریافت هزینه بابت تمدید سالیانه و …

امکان ایجاد زیرمجموعه و ثبت نام آنلاین برای تمامی نمایندگان محترم به صورت کاملا رایگان وشخصی سازی شده

امکان تعویض لوگو، صفحه لاگین و ثبت ترمینال بصورت مجزا برای هرنماینده

همکاری و ارتباط نزدیک با نمایندگان

عدم نیازبه سرمایه گذاری اولیه توسط نماینده

فعال بودن ماژول شارژ آنلاین برای تمام  سطوح کاربران و نمایندگان و واریز وجه و یا سود حاصل به حساب نماینده

ما معتقدیم که در زمینه ی سامانه پیامک صوتی، مزایا، تعرفه و پشتیبانی اولین هستیم.

این ها تنها نمونه های کوچی از خدمات متمایز” نوین سامانه برترایران “می باشد.

امکانات سامانه پیامک صوتیدیگر امکانات سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برترایران:

1- ارسال با تفکیک رده سن و جنسیت

شما برای پیشبرد اهداف و موفقیت در آنها و نیز در عرصه ی تبلیغات برای شغل و حرفه خود بایستی بتوانید مخاطبان نهایی و هدف خود را بدون اتلاف وقت و انرژی زیاد پیدا کنید و با یک ابزار مناسب برای تبلیغات ، خدمات خود را به آنها عرضه کنید. بدون شک  یکی از موثرترین راه ها در هدف گرفتن مخاطب، مشخص نمودن سن و جنسیت آنهاست.  موسسه های آموزشی، پیرایشگاهها و تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگی که مشغول فعالیت اند به شکلی با این بستر می توانند بهتر و موثرتر تبلیغات کنند و یک گام به هدف خود نزدیک تر شوند.

این سامانه ،تنها سامانه پیامک صوتی ایست  که علاوه براینکه دارای تمامی امکاناتی  است که در ادامه این متن خواهید دید، امکان ارسال با تفکیک جنسیت را در اختیار کاربران و نمایندگان خود قرار می دهد.

2- ارسال به شماره های ایرانسل به تفکیک استان و شهر

پنل های ارسال پیامک صوتی در99 درصد اوقات فقط ارسال به شماره های همراه اول را پشتیبانی می کنند. واین نیز به این دلیل است که بانک معتبراز شماره های ایرانسل استانی و شهری وجود ندارد.اما ما در سامانه پیامک صوتی  نوین سامانه برترایران برای اولین بار در کل کشور علاوه بر ارسال به شماره موبایل های ایرانسل شهری و استانی و تفکیک پیش شماره  با کمترین خطا، امکان ارسال پیامک صوتی  به این شماره ها با تعرفه  مساوی سایراپراتورها را مهیا نموده ایم.

3- باشگاه مشتریان

از دیگر امکانات سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برترایران میتوان به باشگاه مشتریان اشاره کرد، بدین صورت که شما سرور گرامی با یک تعداد  ازمشتریانی در ارتباط هستید و یا خود شما جزء آنها خواهید بود که در هر دو حالت می توانید از این ماژول سامانه بهره مند شوید.

با استفاده از این ماژول شما می توانید با معرفی کاربران دیگر به سامانه ، از امتیازاتی مانند ( وجه نقد ،شارژ و ….) برخوردار گردید .

4- فایل آموزشی

تجربه نشان داده است که بیشتر افراد برای خواندن مطالب فایل های آموزشی وقت زیادی راصرف میکنند ما نیز تصمیم بر آن گرفتیم که یک فایل در مورد امکانات و نحوه کار باسامانه بصورت خلاصه و چکیده  را طراحی کنیم  تا کاربران و نمایندگان عزیز از لحاظ آموزشی هیچ کمبودی را احساس نکنند.

در پنل نوین سامانه برترایران و در محیطی زیبا و گرافیکی ، می توانید قسمت های مختلف سامانه را از طریق فایل آموزشی که به صورت پی دی اف میباشد و در اختیار همه شما سروران گرامی قرارگرفته است ببینید و مهارت های لازم را فرا بگیرید.

5- پشتیبانی واقعی!!

استفاده از سامانه ای  که پیش رو دارید برای همگان به راحتی امکان پذیر بوده  اما بایستی پذیرفت که باید وقتی را برای پاسخگویی به سوالات و مشکلات کاربران و نمایندگان فراهم نمود تا موجب خشنودی هرچه بیشتر آنها شود.

نوین سامانه برترایران با تکیه بر تجربه و تلاش تیم پویای خود، در زمینه پشتیبانی پیگیر وپرتلاش عمل کرده و رضایت کاربران و نمایندگانی که هم اکنون با ما همکاری میکنند مهر تاییدی بر این ادعاست.

می توانید هم اکنون امتحان کنید. تلفن را بردارید و شماره گیری نمایید:

083-48426040

083-48425002

083-48427480

09128180398