مزیت های و امکانات  نوین سامانه برترایران

نمایندگی سامانه:

آنچه که مارا از سایر  سایر سامانه ها و شرکتهای دیگر متمایز می کند:

 بهتربن قیمت خرید پیام کوتاه و خط اختصاصی

 پایین آمدن تعرفه کاربر و نماینده محترم پس از افزایش ترافیک و ارسال

تخفیف بسیاربالا تا (95 درصد)  درصورتی که خطوط به صورت رنج خریداری شوند.

پشتیبانی فنی از طریق تماس تلفنی و سیستم ارسال تیکت بصورت 24 ساعته

 ارایه خدمات پیام کوتاه و خطوط اختصاصی از تمامی اپراتورهای پیام کوتاه کشور

عدم دریافت هزینه بابت تمدید سالیانه و …

امکان ایجاد یوزر و ثبت نام آنلاین برای تمامی نمایندگان محترم به صورت کاملا رایگان وشخصی سازی شده

امکان تعویض لوگو، صفحه لاگین و ثبت ترمینال بصورت مجزا برای هرنماینده

همکار  نزدیک با نمایندگان

 ارایه خطوط رند اشتراکی برای کاربران و نمایندگان از همه اپراتورهای پیامکی به صورت کاملا رایگان

عدم نیازبه سرمایه گذاری اولیه توسط نماینده

فعال بودن ماژول شارژ آنلاین برای تمام  سطوح کاربران و نمایندگان و واریز وجه و یا سود حاصل به حساب نماینده

ما معتقدیم که در زمینه ی سامانه ، مزایا، تعرفه و پشتیبانی اولین هستیم.

این ها تنها نمونه های کوچی از خدمات متمایز” نوین سامانه برترایران “می باشد.

1- ارسال با تفکیک رده سن و جنسیت

شما برای پیشبرد اهداف و موفقیت در آنها و نیز در عرصه ی تبلیغات برای شغل و حرفه خود بایستی بتوانید مخاطبان نهایی و هدف خود را بدون اتلاف وقت و انرژی زیاد پیدا کنید و با یک ابزار مناسب برای تبلیغات ، خدمات خود را به آنها عرضه کنید. بدون شک  یکی از موثرترین راه ها در هدف گرفتن مخاطب، مشخص نمودن سن و جنسیت آنهاست.  موسسه های آموزشی، پیرایشگاهها و تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگی که مشغول فعالیت اند به شکلی با این بستر می توانند بهتر و موثرتر تبلیغات کنند و یک گام به هدف خود نزدیک تر شوند.

این سامانه جز‌ء اندک سامانه هایی ست که علاوه براینکه تمام امکاناتی که در ادامه این متن خواهید دید، امکان ارسال با تفکیک رده سن و جنسیت را در اختیار کاربران و نمایندگان خود قرار می دهد.

2- ارسال آنتن های Bts ایرانسل

شما در این نوع ارسال با دسترسی مستقیم به google map قادر خواهید بود منطقه ای را که قصد ارسال پیامک به آن را  دارید را مشخص کنید وبه شعاع 5 کیلومتر از محل نشانه گذاری شده تان ، ارسال به شماره های ایرانسل که در این محدوده و در آن زمان خاص در دسترس هستند صورت می پذیرد.

3- ارسال به شماره های ایرانسل به تفکیک استان و شهر

پنل های ارسال پیام کوتاه در95 درصد اوقات فقط ارسال به شماره های همراه اول را پشتیبانی می کنند. واین نیز به این دلیل است که بانک معتبراز شماره های ایرانسل استانی و شهری وجود ندارد.اما ما در سامانه پیام کوتاه نوین سامانه برترایران برای اولین بار در کل کشور علاوه بر ارایه شماره موبایل های ایرانسل شهری و استانی و تفکیک پیش شماره  با کمترین خطا، امکان ارسال پیامک  به این شماره ها با تعرفه  مساوی سایراپراتورها را مهیا نموده ایم.

4- باشگاه مشتریان

شما سرور گرامی با یک تعداد  ازمشتریانی در ارتباط هستید و یا خود شما جزء آنها خواهید بود که در هر دو حالت می توانید از این ماژول سامانه بهره مند شوید.

با استفاده از این ماژول شما می توانید با معرفی کاربران دیگر به سامانه ، از امتیازاتی  مثل ( وجه نقد ،شارژ و ….)که برخوردار گردید .

5- فایل آموزشی

تجربه نشان داده است که بیشتر افراد برای خواندن مطالب فایل های آموزشی وقت زیادی راصرف میکنند ما نیز تصمیم بر آن گرفتیم که یک فایل در مورد امکانات و نحوه کار باسامانه بصورت خلاصه و چکیده  را طراحی کنیم  تا کاربران و نمایندگان عزیز از لحاظ آموزشی هیچ کمبودی را احساس نکنند.

در پنل نوین سامانه برترایران در محیطی زیبا و گرافیکی ، می توانید قسمت های مختلف سامانه را از طریق فایل آموزشی که به صورت پی دی اف میباشد و در اختیار همه شما سروران گرامی قرارگرفته است ببینید و مهارت های لازم را فرا بگیرید.

6- پشتیبانی واقعی!!

استفاده از سامانه ای  که پیش رو دارید برای همگان به راحتی امکان پذیر بوده  اما بایستی پذیرفت که باید وقتی را برای پاسخگویی به سوالات و مشکلات کاربران و نمایندگان فراهم نمود تا موجب خشنودی هرچه بیشتر آنها شود.

نوین سامانه برترایران با تکیه بر تجربه و تلاش تیم پویای خود، در زمینه پشتیبانی پیگیر وپرتلاش عمل کرده و رضایت کاربران و نمایندگانی که هم اکنون با ما همکاری میکنند مهر تاییدی بر این ادعاست.

می توانید هم اکنون امتحان کنید. تلفن را بردارید و شماره گیری نمایید:

083-48426040

083-48425002

083-48427480

09128180398