نوین سامانه برترایران

 نامی بسیار آشنا برای کسانی که که در عرصه  پیام کوتاه  و پیامک صوتی برای هرچند مدت کمی خدماتی را دریافت و یا ارایه نموده اند.

این مجموعه  نتیجه تجربه ، تخصص و ایده ی افرادی است که سالهای طولانی با فضای تبلیغات و بازاریابی حضوری ، تلفنی ،فروش اینترنتی و ..  به خصوص در زمینه پیام کوتاه  مانوس بوده اند و تمامی تلاش آنها رسیدن به مهارت های لازم برای بهبود کیفیت،خدمات وعملکردهای لازم برای سرویس دهی بهتر به مشتریان بوده است و در این راه برای جذب و راضی نگه داشتن مشتریان جدید وقدیمی خود از هیچ تلاشی فروگذاری نکرده اند.

این گروه  پس از بررسی سامانه های موجود از شرکت های مختلف، نرم افزار و سامانه ای  را راه اندازی نمودند که علاوه براین که دارای تمامی امکانات سامانه های دیگر است قابلیت های فراوان و جدیدی را در خود دارد که با تکیه بر آنها می توان به راحتی و به سرعت اثبات نمود که بهترین سامانه پیام کوتاه و پیامک صوتی در بین تمامی سامانه های مختلف سراسر کشور  می باشد.

سامانه پیامک صوتی و پیام کوتاه این شرکت بر روی سرورهای اختصاصی و بسیارقدرتمندی قرار دارند که در تمامی زمان ها و به خصوص در آن روزهایی که سامانه با ترافیک بالا روبرو خواهد بود به راحتی می توانند پاسخگوی تمامی کاربران و نمایندگان باشد.

پشتیبانی قوی توسط کارشناسان پشتیبانی ، پاسخگویی سریع و برطرف کردن مشکلات احتمالی کاربران و نمایندگان ، ارایه خدمت های جدید و … تنها قسمت کوچکی از خدمات این مجموعه میباشد.

تمامی کسانی که با این مجموعه همکاری نموده اند میدانند که تمامی مشکلات آنها در ساعات اداری و غیر اداری با تماس تلفنی ویا از طریق تیکت در قسمت پشتیبانی سامانه توسط ما پاسخ داده میشود.

تلفن های تماس تهران :

02128421012

02128421025

اپراتور اصلی پیامک صوتی غرب کشور :

48420502

48426040

ایمیل : info@payamaksouti.ir

از این که میهمان ما باشید در شعبه اصلی غرب کشور ما به آدرس : کرمانشاه – سنقر – خیابان شهید بهشتی – مجتمع تجاری قائم – طبقه سوم ،بسیار مسرور خواهیم شد.