نوین سامانه برترایران
1 نامی بسیار آشنا برای کسانی که که در عرصه  پیام کوتاه  و پیامک صوتی برای هرچند مدت کمی خدماتی را دریافت و یا ارایه نموده اند.
این مجموعه  نتیجه تجربه ، تخصص و ایده ی افرادی است که سالهای طولانی با فضای تبلیغات و بازاریابی حضوری ، تلفنی ،فروش اینترنتی و ..  به خصوص در زمینه پیام کوتاه  مانوس و بوده اند و تمامی تلاش آنها رسیدن به مهارت های لازم برای بهبود کیفیت  خدمات و عملکردهای لازم برای سرویس دهی بهتر به مشتریان بوده است و در این راه برای جذب و راضی نگه داشتن مشتریان جدید وقدیمی از هیچ تلاشی فروگذاری نکرده اند.
این گروه  پس از بررسی قراردادن  سامانه های موجود از شرکت های مختلف، نرم افزار و سامانه ای  را راه اندازی نمودند که علاوه براین که دارای تمامی امکانات سامانه های دیگر است قابلیت های فراوان و جدیدی را در خود دارد که با تکیه بر آنها می توان به راحتی و به سرعت اثبات نمود که بهترین سامانه پیام کوتاه و پیامک صوتی در بین تمامی سامانه های مختلف سراسر کشور  می باشد.
سامانه پیامک صوتی و پیام کوتاه این شرکت بر روی سرورهای اختصاصی و بسیارقدرتمندی قرار دارند که در تمامی زمان ها و به خصوص در آن روزهایی که سامانه با ترافیک بالا روبرو خواهد بود به راحتی می توانند پاسخگوی تمامی کاربران و نمایندگان باشد.
پشتیبانی قوی توسط کارشناسان پشتیبانی ، پاسخگویی سریع و برطرف کردن مشکلات احتمالی کاربران و نمایندگان ، ارایه خدمت های جدید و … تنها قسمت کوچکی از خدمات این مجموعه میباشد.
تمامی کسانی که با این مجموعه همکاری نموده اند میدانند که تمامی مشکلات آنها در ساعات اداری و غیر اداری با تماس تلفنی و از طریق تیکت در قسمت پشتیبانی سامانه توسط ما پاسخ داده میشود.
تلفن های تماس :   40   60      42     48    083
                              02   05      42     48
                              80   74      42      48
ایمیل : info@payamaksouti.ir
از این که میهمان ما باشید در : کرمانشاه ، سنقر،خیابان شهید بهشتی،مجتمع تجاری رز – طبقه دوم – شرکت خلاق اندیشان نوین سامانه برترایران بسیار مسرور و خوشحال میشویم.