سامانه  پیام کوتاه :

سامانه پیام کوتاهسامانه پیام کوتاه  یک سطح دسترسی تحت وب  است که اشخاص حقیقی و  یا حقوقی با کمک آن میتوانند پیامک تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی خود را با امکانات و ماژول هایی  همانند: تکی و انبوه،منطقه ای همراه اول و ایرانسل، تفکیک سن و جنسیت،ارسال از طریق دکل های bts به شماره های ایرانسل موجود در منطقه، به بانک اصناف و مشاغل و امکانات بینظیری مانند  پاسخگو خودکار ، منشی پیام کوتاه ، سیستم نوبت دهی هوشمند، سررسید اخطاریه ها و اقساط و ده ها امکان و ماژول دیگر… ارسال کنند.

شما می توانید پیام تبلیغاتی خود را آماده و سپس آنرا  ارسال نمایید و کسب و کار خود را رونق دهید.

شایان ذکر است که نوین سامانه برترایران امکان ارائه خط اختصاصی و ارسال پیامک از تمام اپراتورهای پیام کوتاه شامل اپراتور ۱۰۰۰ ، اپراتور ۲۰۰۰ ، اپراتور ۳۰۰۰ ، اپراتور ۵۰۰۰ و اپراتور ۰۲۱ را در سامانه و نرم افزار ارسال پیامک خود فراهم نموده است.

شما می توانید با مشاهده امکانات پنل ها و نیاز خود به امکانات آنها نزدیک ترین آنها را به خواسته خود انتخاب نمایید.البته برای این کار کارشناسان با تجربه تیم فروش نوین سامانه برترایران که مدت ها با فضای تبلیغات و بازاریابی مانوس بوده اند راهنمای شما خواهند بود.

پس از انتخاب پنل و مهلت تست یک هفته ای آن در صورتی که از سامانه پیام کوتاه و تیم پشتیبانی سامانه و نحوه برخورد آنها راضی بودید هزینه آن را پرداخت می کنید.

در صورت تمایل می توانید درخواست نمایید تا هزینه سامانه پیام کوتاه و شارژ و یا خطوط به صورت فاکتور و یا پیش فاکتور نیز برای شما ارسال گردد.

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی و ضمانت 7 روزه میباشند بدین صورت که در هر صورتی که مشتری از دریافت خدمات ناراضی باشد میتواند به مدت یک هفته درخواست خود را اعلام نماید تا هزینه به وی عودت داده شود.

شهرت اتفاقی نیست

نوین سامانه برترایران مجری وارایه دهنده خدمات پیام کوتاه و پیامک صوتی  و اپراتور پیامک صوتی کشور