با سلام

کاربر / نماینده گرامی

قبل از عضویت در سامانه پیامک صوتی و پیام کوتاه لطفا قوانین و مقررات زیر را به طور دقیق مطالعه فرمایید چون ثبت نام شما به منزله پذیرفتن مطالب وعناوین زیراست.

1-  این  سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و تمامی کالاهای آن دارای مجوزاز مراجع ذی ربط میباشد.

2- تمامی کالاها و خدمات این سایت دارای ضمانت 7 روزه برگشت ، تعویض و یا ارتقاع محصول میباشند.بدینصورت که اگر مشتری به هردلیلی تا 7 روز از خرید محصول ناراضی بوده و یا پشیمان شود ظرف مدت 48 ساعت هزینه به وی برگشت داده شده و مبلغی کسر نخواهد شد. و پس از 7 روز بستگی به مقدار و نوع استفاده مابقی هزینه عودت داده خواهد شد.

3 – کاربر موظف است در استفاده ازخدمات دریافتی، قوانین و مقررات  جمهوری اسلامی ایران را رعایت کند.درغیر این صورت  تمام مسئولیت‌ها و خسارت های ناشی ازاستفاده‌های غیرمجاز  و …. به عهده کاربر میباشد و اگرکاربری اقدام به فروش و ارایه محصولات  به صورت غیر قانونی کند در صورت درخواست مراجع محترم قضایی اطلاعات شخص برای رسیدگی در اختیار مسئولین محترم  قرارمیگیرد.

4-کاربران و نمایندگان محترم موظفند که  از نام و نام خانوادگی و مشخصات دقیق خود  در هنگام ثبت نام سامانه استفاده کنند  و در هنگام ثبت نام از حروف لاتین برای نام و نام خانوادگی استفاده ننمایند.

5 – ارسال  محتوا و مطالبی در زمینه  محصولات و فایل های آموزش جادوگری و رمالی ، علوم و فنون غریبه، جن گیری، احضار و ارتباط با ارواح، فال گیری و کلیه مطالب و محصولات مربوطه که دراین زمینه باشند ممنوع بوده و جرم محسوب میگردد.

6- تمامی کاربران و نمایندگان محترم بایستی توجه کافی  را برای نگه داری  وبخاطر سپردن نام کاربری و کلمه عبور خود داشته باشند.

در پایان برای تمامی عزیزان توفیقات روز افزون از طرف خدای متعال را خواستاریم.