پنل کاربری حرفه ای پیام کوتاه و پیامک صوتی

پنل کاربری حرفه ای

سامانه ای برای تمامی کسانی که همیشه برای پیشرفت در کار خود به دنبال بهترین ها و مجهز ترین ها هستند.

این پنل با قابلیت ارسال پیام کوتاه ، ارسال پیامک صوتی و ارسال ایمیل انبوه به یک سامانه قدرتمند و مجهز تبدیل شده که تمامی آن چه را که یک مجموعه یا شخص برای تبلیغات کار خود در نظر داشته باشد را پوشش می دهد.

پنل کاربری حرفه ای پیام کوتاه و پیامک صوتی علاوه براین که دارای تمامی امکانات موجود در سامانه های کاربری پیام کوتاه و پیامک صوتی است،دارای امکان ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی با قیمت بسیار مقرون به صرفه نیز می باشد.

به طور کلی می توان این طور ارزیابی نمود که این پنل کاربری حرفه ای می تواند به تنهایی جای میلیون ها تومان هزینه تبلیغات محیطی مثل بنر و تراکت و بیلبوردهای تبلیغاتی را بگیرد.و تاثیر گذاری بیشتری نسبت به آنها داشته باشد.

شما می توانید با استفاده از پیامک صوتی صدای خود را به گوش همگان برسانید،احساس خود را به آنها منتقل کنید و به اعجاز تبلیغات صوتی پی ببرید. و نیز با استفاده از ارسال پیام کوتاه می توانید همه آن چیزهایی راکه مدنظر شماست، به مخاطب خود انتقال دهید.

صاحبان مشاغلی که به دنبال اطلاع رسانی و یا تبلیغات برای شغل خود هستند می توانند از این سامانه پیام کوتاه و پیامک صوتی حرفه ای که مجهز به جدیدترین آپدیت بانک شماره های مشاغل می باشد، استفاده کنند.

باجرات می توان گفت سامانه ای که دارای بانک های دقیق و بروز با امکانات فوق العاده ای همچون سامانه NSBI حتی در اورانوس نیز نمیتوان پیدا کرد.  پنل کاربری حرفه ای

زیر تنها تعداد کمی از امکانات سامانه پیام کوتاه و پیامک صوتی حرفه ای نوین سامانه برترایران آورده شده اند :

1- ارسال پیامک صوتی و پیام کوتاه براساس تفکیک جنسییت

2- امکان ارسال پیامک صوتی و پیام کوتاه براساس محله ای ، منطقه ای و کدپستی همراه اول و ایرانسل

3- ارسال پیام صوتی بر اساس بانک اصناف و مشاغل

4- ارسال پیام کوتاه از طریق دکل های bts ایرانسل

5- امکان استفاده از سیستم ایمیل مارکتینگ و ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی در سامانه

6- ارسال پیامک صوتی و پیام کوتاه در سررسیدها و مناسبت ها

7- باشگاه مشتریان

8-امکان استفاده از خطوط خدماتی و خطوط ارسال به بلک لیست در سامانه

9- پایین ترین تعرفه ارسال پیامک و پیامک صوتی در بین شرکت های همکار

10- پشتیبانی 24 ساعته واقعی کاربران و نمایندگان سامانه

11- مسابقات و نظر سنجی های هوشمند و امکانات پیشرفته ای همچون نوبت دهی و ..

12- و صد ها امکانات دیگر…

همین حالا پنل خود را انتخاب کنید و با همکاران ما در قسمت فروش تماس بگیرید و پس از راهنمایی های  آنها در سامانه ثبت نام کنید. بدون شک انتخاب این پنل یکی  از بزرگترین انتخاب های شما در حوزه تبلیغات و یا اطلاع رسانی خواهد بود.

این پنل نیز همانند سایر پنل های نوین سامانه برترایران دارای گارانتی بازگشت هزینه یک هفته ای میباشد ( یعنی به هر علتی که مشتری از پنل و یا تیم پشتیبانی رضایت نداشته باشد می تواند درخواست عودت هزینه نماید تا در اولین فرصت ممکن تمام وجه به حساب مشتری عودت داده شود.)

نوین سامانه برترایران ارایه دهنده خدمات پیام کوتاه و پیامک صوتی و اپراتور پیامک صوتی کشور