پیامک صوتی چیست ؟

اصطلاح پیامک صوتی برای خیلی از افراد کلمه ای آشنا و برای خیلی های دیگر کلمه غریب و نا آشنایی است ، بخاطر همین نوین سامانه برترایران  تصمیم به تشریح این کلمه یعنی (پیامک صوتی چیست؟ )گرفته است تا شما را با این سرویس جدید آشنا شوید.

قبل از شروع و توضیحات تخصصی بهتر است کمی بیشتر با سابقه این سرویس آشنا شویم :

درگذشته ازنوع قدیمی پنل پیامک صوتی که با استفاده از خط تلفن ثابت و درگیر نمودن یک مودم و خط تلفن و کامپیوتر استفاده میشد ولی حدود یکسالی است که نوع مدرن تر آن  (یعنی ارسال پیامک صوتی تحت وب)در کشورعزیز ما  ایران برای هموطنان خوبمان فراهم شده است و در حال حاضر با 2 پیش شماره 021 و 051 قابل استفاده میباشد، که مشتاقان به تبلیغات و ایده های نو میتوانند با دریافت پنل های کاربری و یا نمایندگی پیامک صوتی اقدام به تبلیغات صنعت و یا شغل خود کنند.

با وجود اینکه تنها حدود 1 سال از عمر پیامک صوتی میگذرد اما توانسته اعتماد خیل عظیمی از افرادی که از سرویس پیام کوتاه استفاده میکنند را جلب کند.

چون  :

  • شما میتوانید در پیامک صوتی، احساس خود را بگنجانید.
  • دارای تعرفه ای مقرون به صرفه و بسیار مناسب نسبت به سایر روش های تبلیغاتی است.
  • صدای شما توسط مخاطب نهایی و هدف شما شنیده میشود.
  • و تبلیغات صوتی ده ها مزایای قابل توجه دیگر برای شما به ارمغان می آورد.
پیامک صوتی چیست؟

پیامک صوتی

 

و اما نحوه ارسال پیامک صوتی :

در نسل جدید سرویس پیامک صوتی کافی است که شما فقط صدای خود را ضبط کرده و یا به تیم ما اطلاع دهید تا به صورت رایگان متن مورد علاقه شما را با بهترین صدا و کیفیت ضبط کنیم و در سامانه بارگذاری نمایید. پس از آن برحسب نیاز شغلی و کاری خود میتوانید پیامک صوتی خود را در آن واحد برای هزاران نفر بصورت یکجا و همزمان ارسال فرمایید.

پس از ارسال پیامک صوتی بلافاصله گوشی مخاطبان زنگ میخورد و پس از جواب دادن توسط آنها پیام شما برای آنها پخش میشود.

از دیگر مزایای استفاده از سرویس پیامک صوتی این است که پیام شما به دست همه میرسد زیرا در این روش دیگر کسی نمیتواند گوشی خود را در حالت بلک لیست مخابراتی قراردهد و حتما پیغام شما برای آنها پخش خواهد شد.

با وجود مزایای فراوان و نیز معایب اندک این سرویس،باید دید که در آینده نزدیک آيا این سرویس جایگزین پیام کوتاه خواهد شد یا خیر؟

امیدوارم این پست باعث شده باشد که شما به مفهوم پیامک صوتی چیست؟ پی ببرید.

 

پیامک صوتی چیست؟

نوین سامانه برترایران مجری و برنامه نویس سامانه پیامک صوتی کشور