ارسال پیامک به بلک لیست
09 آذر

ارسال پیامک به بلک لیست

ارسال پیامک به بلک لیست :

سلامی گرم خدمت کاربران، نمایندگان و مشتریان عزیز نوین سامانه برترایران که این روزها را در سرمای زمستان و جو سرد تبلیغات به سر می برید.

ارسال پیامک به بلک لیست

این با تصمیم گرفتیم تا اهمیت و فواید ماژول ارسال پیامک به بلک لیست را برای شما توضیح دهیم و شما را از جزئیات این طرح با خبر سازیم.

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست از جمله امکانات و مزیت های مهم یک سامانه پیام کوتاه به شمار می آید. بطوری که طبق آماری که واحد فروش این شرکت ازطریق نظر سنجی تلفنی بین 245 نفری که ماه قبل در سایت نوین سامانه برترایران ثبت نام نموده اند و پنل مورد نظر خود را خریداری نموده اند، 212 نفر اعلام کرده اند که فقط به خاطر ماژول ارسال پیامک به بلک لیست در سامانه عضو شده اند و این آمار یعنی بیش از 85 درصد…

راستش را بخواهید ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست از طریق سیم کارت یکی از ترفندهای عبور از بلک لیست و یکی از راه های کم هزینه ارسال به خطوطی می باشد که سرویس پیامک تبلیغاتی خود را غیرفعال نموده اند و در حقیقت می توان گفت که دور زدن لیست سیاه محسوب می شود.

شرکت های همراه اول و ایرانسل یکی از خدماتی که به شرکت ها و موسسات حقوقی و حتی بعضا حقوقی ارایه می دهند، ارزش افزوده یا همان vas می باشد که برای مخاطبین هدف شرکت ها هزینه ای در بر دارد و هزینه ای به آن ها تحمیل می شود، بنابراین مردم را حتی به پیامک تبلیغاتی های معمولی بدبین کرده است. و مردم به اشتباه سرویس پیامک تبلیغاتی خود را مسدود و به اصطلاح غیر فعال می کنند.

شرکت ها و اشخاصی که قصد تبلیغات دارند مجبورند که به سراغ این نوع ارسال ها ( ارسال پیامک تبلیغاتی به خطوط بلک لیست ) بروند که هم دارای هزینه مقرون به صرفه تری می باشد و هم دارای کیفیت ارسال بالاتری می باشد.

نوین سامانه برترایران با فراهم آوردن زیرساخت های قدرتمندی برای این نوع ارسال (ارسال پیامک به بلک لیست) هم اکنون به مشتریان زیادی خدمت رسانی می کند و روزانه بیش از یک میلیون ارسال از طریق سیم کارت را دارد.

این نوع ارسال (ارسال پیامک به لیست سیاه) می تواند مشتریان و طرفداران زیادی از جمله کسانی که می خواهند برای اطلاع رسانی ها،تبلیغات،پیامک های تشییع جنازه در استان های جنوبی کشور،برندها،کاندیداهای انتخابات و …استفاده کنند، داشته باشد.

نوین سامانه برترایران کیفیت خدمات ارسال پیامک به لیست سیاه را تضمین می کند. و همچنین این اطمینان را به مشتریان عزیز می دهد که تا یک هفته، در صورتی که به هر دلیلی از خدمات شرکت، کیفیت ارسال ها و یا پشتیبانی رضایت نداشته باشند تمام وجه دریافتی را به آنها عودت دهد.

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا راهنمایی می توانید با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید. آن ها تمام تلاش خود را به کار می گیرند  تا تمام مشکلات و یا سوالات شما را در ساعات اداری و غیر اداری رفع و یا پاسخ داده شود.

 

نوین سامانه برترایران

اپراتور پیامک صوتی کشور و ارایه دهنده خدمات ارسال پیامک به بلک لیست

 

 

درباره نویسنده

پاسخ