جشنواره پیامک صوتی محرم
13 مهر

جشنواره پیامک صوتی محرم

جشنواره پیامک صوتی محرم :

پرسيدم ازحلال ماه، چراقامتت خم است؟ آهي كشيد و گفت : كه ماه محرم است. گفتم : كه چيست محرم؟ با ناله گفت : ماه عزاي اشرف اولاد آدم است …

جشنواره پیامک صوتی محرم

جشنواره پیامک صوتی محرم  : طبق اعلام همایی مدیر فروش شرکت نوین سامانه برترایران به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک محرم و به جهت تجلیل از خیمه گاه های حسینی که چراغ عزای ماه محرم را در جای تا جای کشور روشن نگه داشته اند به تمامی مساجد هیئات مذهبی ، مساجد ، مدارس ، پایگاه های مذهبی و … یک سامانه پیام کوتاه و پیامک صوتی با تمامی امکانات همراه با یک خط اختصاصی 10 رقمی رایگان اهدا می گردد.

 

در صورتی که از نمایندگان و یا کاربران  ماهستید جهت فعال شدن این خط ، نام کاربری و نام هیئت را از قسمت تیکت پشتیبانی اعلام فرمایید.

 

عالم همه قطره و درياست حسين ، خوبان همه بنده و مولاست حسين ، ترسم كه شفاعت كند از قاتل خويش ، از بس كه كَرَم دارد و آقاست حسين…

نکات جشنواره پیامک صوتی محرم :

تعرفه های  جشنواره پیامک صوتی محرم همانند سایر پنل ها محاسبه خواهد شد.

به هر مسجد و پایگاه و با هیئت فقط یک سامانه پیامک صوتی و یک خط پیامک تقدیم خواهد شد.

مساجد و هیئات  محترم در آینده میتوانند خط دریافتی را خدماتی کنند .

تمامی مساجد ، پایگاه ها ، کانونها و هیئات مذهبی سراسر کشور شامل این موضوع می شوند و می توانند از این طرح در این ماه استفاده کنند.

برای استفاده از سامانه پیامک صوتی می بایست معرفی نامه هیئت و یا مسجد و یا کانون و یا پایگاه اسکن شده به نشانی پست الکترونیک شرکت ایمیل شود.

info@nsbi.ir

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا انتقاد و پیشنهاد مراتب را از طریق تلفن با شماره های

48426040

48427480

48425002

با ما در میان بگذارید.

نوین سامانه برترایران مجری و ارایه دهنده خدمات پیامک صوتی درکشور

 

 

درباره نویسنده

پاسخ